Partneři

Cením si dlouhodobých partnerství, která mi umožňují nabízet služby nejvyšší kvality a neustále zlepšovat řešení v oblasti střešních konstrukcí.

dorken.png

DÖRKEN

Firma Dorken nabízí profesionální a  vysoce výkonné ochranné membrány pro ochranu vašeho domu a střechy, jejich hydroizolaci, ochranu a odvodnění. snahou je nabízet partnerům nejlepší řešení.

Více

prefa

Prefa

PREFA nabízí optimální souhru střechy, okapu, fasády a solárního systému. Pro ochranu Vašeho domova je totiž jen to nejlepší dost dobré. Přečtěte si více o přednostech našich produktů

Více

bramac.jpeg

BRAMAC

Bramac pouze spolehlivé a kvalitní produkty společně s propracovanými službami a servisem. Všechny součásti střešního systému jsou navrženy tak, aby byly použitelné jednoduše.

Více

tondach.png

Tondach

Moderní vzhled, dlouhá životnost a léty prověřené vlastnosti pravé pálené tašky Tondach jsou jistotou správné volby. Střecha Tondach je nejen tradiční, ale hlavně moderní řešení pro váš dům.

Více

velux.png

VELUX

Společnost VELUX je celosvětová jednička na trhu střešních oken, stínící techniky - rolet a žaluzií, světlovodů a světlíků, disponuje nejšiřším sortimentem oken pro všechny typy střech.

Více

dek.png

DEK Stavebniny

Stavebniny DEK, největší společnost skupiny DEK a nejvýznamnější hráč na trhu stavebnin v České republice, se zabývají obchodem se stavebními materiály a poskytováním služeb.

Více

dřevocentrum cz.png

Dřevocentrum CZ,a.s.

Nic dřevěného nám není cizí. Řežeme, formátujeme, impregnujeme, slepujeme, klížíme, hoblujeme. Aby se každý mohl spolehnout na nejvyšší kvalitu materiálu i fortel.

Více

tesmen

TESMEN

Společnost TESMEN byla založená v roce 1992 jako tesařství a pila. Z důvodů požadavků zákazníků na kompletní dodávky střešních plášťů byla činnost rozšířena o pokrývačství.

Více

s.h.tiny

S.H.TINY

 Prodej tesařských, klempířských a pokrývačských  doplňků, okapových systémů, plechů, odvětrávačů, tmelů, drobného nářadí, vrutů, šroubů, závitových tyčí, podložek ...

Více

privatnitechnik_facebook.jpeg

Privátní technik

Věnuji se komplexnímu návrhu a realizaci antén a anténních systémů pro moderní televizní příjem. Jsem odborníkem na DVB-T2 a satelitní příjem.

Více

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting