Co nabídne nový web

Nejen nový, modernější vzhled, ale především nové technologie integrující do webového prostředí například chat a telefonní služby. Všechny tyto novinky by měly usnadnit předvším vzájemnou komunikaci.

K čemu takové novosti ?

Především ke zvýšení komfortu.

Integrovaný chat a chatbot vám usnadní orientaci a pomohou rychle a pohodlně najít správnou odpověď.

Integrace telefonních služeb do prostředí webu pak umožní se telefonicky zdarma spojit jedním kliknutím přímo z PC.

nové možnosti webu.jpeg

Co je chat a chatbot ?

Princip chatu je interaktivní komunikace mezi dvěma nebo více lidmi prostřednictvím psaného textu. V kontextu online komunikace může chat probíhat buď v reálném čase (live chat) nebo s omezeným časovým odstupem (asynchronní chat). Chat je často používán na webových stránkách, sociálních sítích, nebo prostřednictvím specializovaných aplikací.

Chatbot je počítačový program navržený k simulaci lidské konverzace. Princip chatbota spočívá v tom, že reaguje na uživatelské dotazy nebo vstupní texty, často na základě předem definovaných pravidel nebo umělé inteligence. Moderní chatboti často využívají technologie strojového učení a hlubokého učení, což jim umožňuje lépe porozumět a reagovat na rozmanité vstupy od uživatelů.

Chatboti jsou využíváni v různých oblastech, včetně zákaznické podpory, e-commerce, vzdělávání a dalších. Mohou být používáni k poskytování informací, řešení jednoduchých problémů, nebo dokonce k zabavné interakci. Chatboty mohou být implementovány jako samostatné aplikace nebo integrovány do existujících platform a systémů.

Ukázka chatu a chatbota již funguje

Ikonku chatu v pravém dolním rohu obrazovky nelze přehlédnout. Prostřednictvím chatu může uživatel stránek ihned komunikovat s majitelem firmy (nebo pověřeným pracovníkem), případně nedostupnosti (po pracovní době, svátcích a podobně) je informován chatbotem o dalších možnostech. Chatbot může na základě reakce uživatele nabízet nejvhodnější řešení.

Co může nabídnout integrace telefonních služeb do prostředí webu ?

Představte si modelovou situaci, kdy si prohlížíte nějakou stránku (nabídku, zboží, popis čehokoli a podobně), a v nějaké chvíli potřebujete například rychlou konzultaci, která by například vyžadovala dlouhosáhlé psaní. Není nad osobní telefonický kontakt, kde se dá dobrat ve vzájemné diskuzi rychlého výsledku.

Na kterékoli stránce vpravo dole nově najdete tlačítko Zavolejte mi kliknutím zdarma, kliknutím na něj zahájíte ihned telefonní hovor z PC zdarma.

To samozřejmě ani zdaleka nejsou všechny možnosti integrace telefonníchn služeb do webového prostředí, další budu postupně přidávat. Půjde například o chytré směrování telefonních hovorů, hlasovou asistentku a další vychytávky.

Vyzkoušejte si telefon i chatbota třeba hned !

V současné ukázkové verzi stránek jsou již obě tyto nové služby ukázkově integrovány.

Vyzkoušejte si je!

Svoje postřehy, návrhy a poznámky mi můžete sdělit prostřednictvím komentářů :

Přidat komentář

Přehled komentářů

 • Test

  13. 11. 2023 18:34:57 | Pavel Wünsch

  Pokusná zpráva z webových stránek

  Odpovědět | Zobrazit odpovědi

  • Re: Test

   13. 11. 2023 18:42:16 | Jarda Kdokoli

   Opravdu tato diskuze funguje.
   Tak jen tak dál!

   Odpovědět

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.